Piwniczka Babuni – Dusiowa Kuchnia Blog

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam przetwory Piwniczka Babuni – a na samym końcu wpisu zapraszam Was też na konkurs, gdzie do wygrania są słoiczki z pyszną zawartością.
Piwniczka Babuni to wytwarzane już od 15 lat tradycyjne, naturalne i smaczne przetwory, do których wyrobu wykorzystuje się głównie składniki z naszych kochanych Kaszub i Borów Tucholskich. Oczywiście nie ma tutaj sztucznych konserwantów i chemicznych zbędnych dodatków. Jest tradycyjnie, jak u babci :).
Wśród dosyć bogatej oferty znajdziecie zarówno przetwory słodkie, jak i wytrawne. Moje serce bliższe jest słodkim smakom, które tutaj są naprawdę dobre. Ogórkowe przetwory robimy, co prawda sami, ale każdy dodatkowy słoiczek ze smakami, jak u babci mile widziany. Sałatka z kwaszonych ogórków naprawdę dobrze sprawdziła się do obiadu.
Gruszka marynowana w occie przypomniała mi o naszych, kaszubskich smakach – za dziecka niekoniecznie mi smakowały takie przetwory, ale dzisiaj to miłe wspomnienie o smakach, jak babcia przygotowywała dla nas np. marynowaną dynię. Cieszę się, że takie regionalne smaki również zamknięto w słoiczkach.
www.dusiowakuchnia.pl/2015/11/piwniczka-babuni.html
wrzesuen 2014a

 

Leave a Reply